Handtag Twentytwo Smögen
fr.189 kr
Välj variant

Smögen
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med ett mycket vackert mönster, hämtar handtag Smögen inspiration från traditionella stålhantverk och arkitektoniska element.
Varumärke
TwentytwoBeskrivning
Med ett mycket vackert mönster, hämtar handtag Smögen inspiration från traditionella stålhantverk och arkitektoniska element.
Smögen serien är framtagen av Notchi Architects som är en mångfacetterad ariktektstudio som integrerar arkitektur och konst i olika skalor och sammanhang, både i offentliga och privata miljöer. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Twentytwo |
| Färg | Aluminium look, Matt Svart |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | Smögen |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
