Handtag Vesani Ottawa
Nyhet
fr.295 kr
Välj variant

Ottawa
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant handtagspaket i klassisk design som ger dina badrumsmöbler ett sofistikerat och sammanhållet uttryck. Finns i olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag.
Varumärke
VesaniBeskrivning
Elegant handtagspaket i klassisk design som ger dina badrumsmöbler ett sofistikerat och sammanhållet uttryck. Finns i olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag.
Paketet är kompatibelt med kommodmodellen Ottawa och innehåller allt du behöver för en enhetlig och stilfull finish på dina lådor och skåpluckor.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vesani |
| Färg | Guld, Krom |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | Ottawa |
| Produkttyp | Badrumshandtag |
