Handtag Vesani Universal Lantlig
Nyhet
fr.149 kr
Välj variant

Universal Lantlig
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant och tidlöst handtag i lantlig design som förhöjer dina badrumsmöbler med charm och karaktär. Finns i flera olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag. Med ett CC-mått på 130 mm är det anpassat för enkel montering och passar perfekt på kommoder i modellerna Wyoming och Nashville.
Varumärke
VesaniBeskrivning
Elegant och tidlöst handtag i lantlig design som förhöjer dina badrumsmöbler med charm och karaktär. Finns i flera olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag. Med ett CC-mått på 130 mm är det anpassat för enkel montering och passar perfekt på kommoder i modellerna Wyoming och Nashville.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vesani |
| Färg | Guld, Krom, Mässing, Svart |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Serie | Nashville |
| Produkttyp | Badrumshandtag |
