Handtag Westerbergs Nejd
fr.315 kr
Välj variant

Nejd
315 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Handtag i klassisk stil. CC160.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20071326W |
| Färg | Krom, Svart |
| Material | Rostfritt stål, Zinklegering |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | Nejd |
| Vikt | 0,06 kg |

