Infällnadshandtag Beslag Design Hollow
fr.109 kr
fr.89 krFrån 18 %Kampanj
Välj variant

Hollow
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infällnadshandtag Hollow från Beslag Design är ett stilrent, runt handtag. Det fälls in i fronten.
Infällnadsmått:
- Infällnadsdiameter: 36 mm
- Infällnadsdjup: 16 mm
- Infällnadsdiameter: 36 mm
- Infällnadsdjup: 16 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Alu look, Svart |
| Diameter | 40, 60 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 36, 56 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Serie | Hollow |
| Typ | Handtag |

