Knopp DuoBad Gripen Mood
Rek. pris 270 kr
fr.269 kr
Se priset!
Välj variant

Gripen Mood
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Knopp DuoBad Gripen Mood är en stilrent knopp som passar alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Mässing, Svart |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Serie | Gripen |
| Vikt | 0,05 kg |

