Knopp Gustavsberg K7
Rek. pris 189 kr
fr.146 kr
Se priset!
Välj variant

K7
146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp K7 från Gustavsberg är en knopp med stilren design och den är tillverkad av solid mässing. Denna knopp kan även användas som en krok. Knoppen levereras med skruv för infästning i front och skruvstift för infästning i vägg.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Knopp K7 från Gustavsberg är en knopp med stilren design och den är tillverkad av solid mässing. Denna knopp kan även användas som en krok. Knoppen levereras med skruv för infästning i front och skruvstift för infästning i vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Färg | Krom, Svart |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Serie | K7 |
| Produkttyp | Knopp |
| Garanti | 2 år |

