Knopp Theofils Forio 38 mm
Rek. pris 65 kr
fr.43 kr
Se priset!
Välj variant

Forio 38 mm
43 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Theofils är en klassisk möbelknopp i oval form. Knoppen passar perfekt på en lucka eller låda både i ett kök som på byrån.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en klassisk möbelknopp i oval form. Knoppen passar perfekt på en lucka eller låda både i ett kök som på byrån.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Therese Verifierad köpare
för 4 månader sedanSnygga och rejäla.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Antik Mässing, Antik Tenn, Krom, Matt Mässing, Matt Vit, Mässing, Oxid, Rostfri |
| Diameter | 38 mm |
| Material | Metall, Zamac |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Forio |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
