Knopp Theofils Labaro
fr.29 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Labaro
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Labaro är en vackert klotformad möbelknopp med fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20262100T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | Labaro |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

