Knopp Theofils Verna 2024 Porslin
fr.55 kr
fr.39 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant

Verna 2024 Porslin
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils Verna 2024 Porslin är en vacker, vit porslinsknopp med dekorativ detalj.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20242200T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Diameter | 36 mm |
| Material | Porslin |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Verna |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

