Knopphandtag Vesani Ottawa
Nyhet
fr.149 kr
Välj variant

Ottawa
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant knopphandtag med tidlös, klassisk design som ger dina badrumsmöbler en sofistikerad och dekorativ detalj. Finns i olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag. Passar perfekt på kommodmodellen Ottawa och är en stilfull finish som lyfter både form och funktion i badrummet.
Varumärke
VesaniBeskrivning
Elegant knopphandtag med tidlös, klassisk design som ger dina badrumsmöbler en sofistikerad och dekorativ detalj. Finns i olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika inredningsstilar och beslag. Passar perfekt på kommodmodellen Ottawa och är en stilfull finish som lyfter både form och funktion i badrummet.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vesani |
| Färg | Guld, Krom |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | Ottawa |
| Produkttyp | Badrumshandtag |
