Knopphandtag Vesani Universal Lantlig
Nyhet
fr.99 kr
Välj variant

Universal Lantlig
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant knopphandtag i klassisk lantlig design som ger dina badrumsmöbler en varm och dekorativ detalj. Finns i flera olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika stilar och beslag. Passar perfekt på kommodmodeller Wyoming, Nashville och Utah, och blir en stilfull accent i badrummet eller övriga hemmet.
Varumärke
VesaniBeskrivning
Elegant knopphandtag i klassisk lantlig design som ger dina badrumsmöbler en varm och dekorativ detalj. Finns i flera olika färger, vilket gör det enkelt att matcha med olika stilar och beslag. Passar perfekt på kommodmodeller Wyoming, Nashville och Utah, och blir en stilfull accent i badrummet eller övriga hemmet.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vesani |
| Färg | Guld, Krom, Mässing, Svart |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | Nashville |
| Produkttyp | Badrumshandtag |
| Form | Fyrkantig |
