Lådhandtag Beslagsboden BB617
fr.50 kr
Se priset!
Välj variant

BB617
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Lådhandtag Beslagsboden BB617 är ett mattsvart lådhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Svart |
| Längd | 104, 134 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Typ | Lådhandtag |

