Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 200
Rek. pris 169 kr
fr.115 kr
Se priset!
Välj variant

Edge Straight 200
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtagen finns i flera utföranden, har ett stilrent och klassiskt utseende och passar till luck- och lådtjocklek 16-20 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtagen finns i flera utföranden, har ett stilrent och klassiskt utseende och passar till luck- och lådtjocklek 16-20 mm.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Recensioner
Anna QVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt bra matchning mot alla kranar..
+ Snabbt bra kvalitet
- Inget
JosefinVerifierad köpare
för 2 år sedanVisar inte rätt färg, det är mycket mer röd ton i mässingshandtagen i verkligheten. Gick inte alls bra ihop med våra andra mässingsdetaljer i badrummet. I övrigt är det ett bra handtag som ligger skönt i handen.
Pernilla HVerifierad köpare
för 2 år sedanVi hade dessa i vårt gamla kök som var matt grönt. I vårt nya boende är luckorna matt blå och de passar superfint även här.
Theresé M SVerifierad köpare
för 7 år sedanNöjd helt enkelt
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Antracit, Koppar, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| Längd | 200 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40, 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Edge straight, Edge Straight |
