Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 350
fr.182 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Edge Straight 350
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Antracit, Koppar, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| Längd | 350 mm |
| Material | Aluminium, Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 40, 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Edge straight, Edge Straight |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
