Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 350Vit
269 kr
215 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Edge Straight 350
Vit
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Profilhandtag Edge Straight från Beslag Design är del av en serie handtag designade av Adam Laws, en formgivare som är internationellt känd för sina kreativa designlösningar. Handtaget har ett stilrent och klassiskt utseende.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304076-11 |
| Färg | Vit |
| Längd | 350 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012980 |
