Profilhandtag Beslag Design Edge Straight 40
fr.59 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Edge Straight 40
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Edge straight är en serie profiler för att monteras i ovankant på luckan där skruvmedföljer till 16-19 mm lucka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Edge straight är en serie profiler för att monteras i ovankant på luckan där skruvmedföljer till 16-19 mm lucka.
Produkten är designad av Furnipart/Adam Laws.
Recensioner
Teres LVerifierad köpare
för 1 år sedanLiten, enkelt och snygg
+ Enkel att sätta dit
- Kankse lite tjock. Kan vara svår att få till på vissa skåp, även om man ändrar höjden.
LottitottiVerifierad köpare
för 5 år sedanFint. Nätt men känns ändå gediget.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Antracit, Koppar, Mattborstad Mässing, Rostfri Look, Svart, Vit |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 20 mm |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Edge straight, Edge Straight |
