Pushbricka Beslag Design Habit
fr.99 kr
fr.89 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pushbrickan Habit från Beslag Design är en genialisk lösning på ett välkänt problem i de många hem som idag har handtagslösa skåp och lådor i sina kök. Habit eliminerar problemet med fläckar efter bland annat fingeravtryck. Den är liten i storlek, men stor i kvalité och design. Med sin ribbade yta fungerar Habit som en visuell identifiering som visar vart användaren ska trycka för att lådan eller skåpet ska öppnas.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pushbrickan Habit från Beslag Design är en genialisk lösning på ett välkänt problem i de många hem som idag har handtagslösa skåp och lådor i sina kök. Habit eliminerar problemet med fläckar efter bland annat fingeravtryck. Den är liten i storlek, men stor i kvalité och design. Med sin ribbade yta fungerar Habit som en visuell identifiering som visar vart användaren ska trycka för att lådan eller skåpet ska öppnas.
Handtaget fästes med 3M VHB-tejp vilket gör monteringen enkel utan att borra. VHB står för Very High Boundance och är 3Ms starkaste tejp.
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg. Enkel att sätta fast.
+ Enkel montering.
- Inga.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 50 mm |
| Material | Silver |
| Djup | 3,5 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Habit |
| Produkttyp | Pushbricka |



