Skålhandtag 4AQUA
fr.69 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Skålhandtag 4AQUA
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
Skålhandtag från 4AQUA.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Färg | Brons, Krom, Mässing, Rostfri, Svart, Tenn, Vit Blank |
| Längd | 95 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Montering | Skruv |
| Produkttyp | Skålhandtag |
| Vikt | 0,07 kg |
| Yta | Borstad, Högblank, Matt |

