Skålhandtag Beslag Design 1843
fr.239 kr
fr.191 krFrån 16 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag med mjuka former.
Antal förborrade hål: 2 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Förnicklad, Obehandlad Mässing |
| Längd | 95 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Utförande | Metall |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Skålhandtag |
| Låsbar | Nej |

