Skålhandtag Beslag Design 2532Oxid
56,88 kr
44 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Oxid
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag till dina skåp och lådor.
Kan kombineras med knopp 2538.
Recensioner
Mariana FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt beslag, stilrent o enkelt Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 38752-11 |
| Färg | Oxid |
| Längd | 80 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 30 mm |
| CC-mått | 64 mm |
| EAN-nr | 7316183875209 |

