Skålhandtag Beslag Design Care 3922
fr.99 kr
fr.89 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design är ett skålhandtag ur Care-serien som inehåller handtag och knoppar vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design är ett skålhandtag ur Care-serien som inehåller handtag och knoppar vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 95 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 36 mm |
| CC-mått | 64 mm |
| Utförande | Metall |
| Serie | Care |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Skålhandtag |
| Låsbar | Nej |
