Skålhandtag Beslag Design NewportFörnicklad 107 mm
Rek. pris 99 kr
73 kr
Se priset!

Newport
Förnicklad 107 mm
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag till dina skåp och lådor.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397241-11 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 107 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 23 mm |
| EAN-nr | 7316183972410 |


