Skålhandtag Beslag Design Saluto
fr.209 kr
fr.169 krFrån 16 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skålhandtag Saluto från Beslag design är ett beslag med retro-stil som passar både till kökslådan och till byrån.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag Saluto från Beslag design är ett beslag med retro-stil som passar både till kökslådan och till byrån.
Recensioner
Axina AVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt gedigna, över förväntan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart |
| Längd | 134, 198 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 96, 160 mm |
