Skålhandtag Beslag Design Timjan 64Svart
139 kr
111 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skålhandtag Timjan 64 från Beslag Design är ett handtag i rektangulär modell. Det har tidlös design och ett lättillgängligt grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Skålhandtag Timjan 64 från Beslag Design är ett handtag i rektangulär modell. Det har tidlös design och ett lättillgängligt grepp.
Skålhandtaget passar utmärkt som möbelhandtag på t.ex. en byrå eller till köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308630-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 105 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| CC-mått | 64 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180013529 |

