Knopp Ballingslöv RK-372
134 kr

RK-372
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Ballingslöv RK-372 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Knopp Ballingslöv RK-372 till badrumsmöbler och badrumskommoder i antikbehandlad metall med diamantslipat mönster.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | RK372B |
| Färg | Antikbehandlad Metall |
| Material | Metall |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Typ | Knopp |
