Knopp Beslag Design 2538
fr.31 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

2538
31 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor. Välj mellan oxid, tennoxid, rostfritt och zink.
Knopp 2538 i oxid och tennoxid kan kombineras med Skålhandtag 2532.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Oxid, Tennoxid |
| Längd | 28, 35 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 27, 31 mm |
| Bredd | 20, 25 mm |
| Serie | 2538 |
| Produkttyp | Knopp |

