Knopp Beslag Design 401Polerad Mässing
Rek. pris 139 kr
109 kr
95 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing

401
Polerad Mässing
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor.
Denna knopp kan du kombinera med skålhandtag 3922.
Recensioner
KaLVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg knopp som känns massiv och passar till många olika stil av möbel och skåp. Enkla stilen modernt antik binder samman gammalt och nytt i husets inredning.
Britt LVerifierad köpare
för 5 år sedanAxel WVerifierad köpare
för 6 år sedanDet positiva med denna produkt är bekvämligheten i handtaget när man drar ut lådor eller öppnar skåp. Den är gedigen och man kan rikta in knoppen så att den markerar om det är ett skåp eller låda den sitter på.
Lotta HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga och stilrena beslag i äldre stil.
Åke WVerifierad köpare
för 7 år sedanVisste vad jag köpte och fick det också.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 39033-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7316183903308 |

