Knopp Beslag Design 401Polerad Koppar
Rek. pris 139 kr
119 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Polerad Koppar

401
Polerad Koppar
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor.
Denna knopp kan du kombinera med skålhandtag 3922.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 39034-11 |
| Färg | Polerad Koppar |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7316183903407 |

