Knopp Beslag Design 5320Förnicklad
Rek. pris 119 kr
95 kr
Se priset!

5320
Förnicklad
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp med retroinspirerande former.
Antal förborrade hål: 2 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 397911-11 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 50 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7316183979112 |

