Knopp Beslag Design 8701
Rek. pris 99 kr
fr.70 kr
Se priset!
Välj variant

8701
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp till dina skåp och lådor.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Oxid, Rostfri Look, Tenn |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Serie | 8701 |
| Produkttyp | Knopp |

