Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mm
fr.119 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Arpa med Bricka Ø22 mm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mm är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som knopp med bricka och även med handtag i tre längder med bricka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mm är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som knopp med bricka och även med handtag i tre längder med bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 100 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | Arpa |
| Utförande | Borst.Mässing/Br.Brass, Borst.Svart/Br.Black, Rf-Look/Stainless Steel Finish |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag, Knopp |

