Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mmSvart
189 kr
151 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Arpa med Bricka Ø22 mm
Svart
151 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mm är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som knopp med bricka och även med handtag i tre längder med bricka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Arpa med Bricka Ø22 mm är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som knopp med bricka och även med handtag i tre längder med bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373087-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 100 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Utförande | Borst.Svart/Br.Black |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Serie | Arpa |
| EAN-nr | 7316180025645 |



