Knopp Beslag Design Care 401
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Care 401
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design är en knopp ur Care-serien som inehåller knoppar och handtag vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design är en knopp ur Care-serien som inehåller knoppar och handtag vilka skyddas från en beläggning av bakterier genom en ytbehandling med antibakteriella egenskaper. Denna reagerar och tar död på bakterier på den lackerade ytan med hela 85 % på 15 minuter och 99,5 % på 2 timmar. En mer hygienisk produkt resulterar i att antalet överförda bakterier minskar både till användaren och produkter i dess närmiljö. Teknologin ersätter inte god hygien och rengöringsrutiner.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 39038C-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 40 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Metall |
| Serie | Care |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180018142 |
