Knopp Beslag Design Circular Toniton
fr.96 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Circular Toniton
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Circular är en tidlös knopp i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Circular är en tidlös knopp i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin knoppar och snabb leverans.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Beige, Blå, Greige, Grön, Svart |
| Längd | 33 mm |
| Diameter | 33 mm |
| Material | Pulverlackad metall |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | Toniton |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Låsbar | Nej |
