Knopp Beslag Design CircumEk, Ø: 33 mm
Rek. pris 129 kr
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ek
Diameter:
33 mm

Circum
Ek, Ø: 33 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 255642-11 |
| Färg | Ek |
| Diameter | 33 mm |
| Material | Trä |
| Höjd | 33 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Circum |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180008310 |
