Knopp Beslag Design Classis-25Svart
79 kr
63 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Classis är en stilren knopp i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Handtag Classis i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Classis är en stilren knopp i trä för kök, möbler och skåp. Kombinera gärna med Handtag Classis i samma utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373200-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 22 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Classis |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180022040 |


