Knopp Beslag Design Colette
Rek. pris 139 kr
fr.127 kr
Se priset!
Välj variant

Colette
127 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Colette är en elegant knopp med retrostil, vars blanka och mjuka, runda form samt klara färger ger den en vågad och iögonfallande karaktär.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Colette är en elegant knopp med retrostil, vars blanka och mjuka, runda form samt klara färger ger den en vågad och iögonfallande karaktär.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Blå, Cream, Röd |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Serie | Colette |
| Utförande | Glossy Dusty Creme, Glossy Maron Red, Glossy Slate Blue |
