Knopp Beslag Design Como
Rek. pris 59 kr
fr.39 kr
Se priset!
Välj variant

Como
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Como är en stilren knopp som enkelt skruvas fast från insidan av luckan.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
JuliaVerifierad köpare
för 4 år sedanSuperfina! Passade både till kök och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Matt Svart, Polerad Mässing, Rostfri Look |
| Diameter | 26 mm |
| Material | Metall, Zamak, Zink |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Como |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

