Knopp Beslag Design Esther Ø28mm
fr.95 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Esther Ø28mm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Esther Ø28mm har en mjuk stilren design med avrundade kanter som ger ett extra skönt grepp. Knoppen passar bra i de flesta kök men även på byråer och garderober. Esther är formgiven av Beslag Designs designer Kristian Gunnemo och är en vacker detalj för köket eller möbeln.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Esther Ø28mm har en mjuk stilren design med avrundade kanter som ger ett extra skönt grepp. Knoppen passar bra i de flesta kök men även på byråer och garderober. Esther är formgiven av Beslag Designs designer Kristian Gunnemo och är en vacker detalj för köket eller möbeln.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun, Mattsvart, Mässing |
| Längd | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Esther |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Utförande | Mattsvart/Matt Black, Polerad/Polished, Valnöt/Walnut |


