Knopp Beslag Design Floid
fr.64 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Floid
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Floid är en knopp i vintage-stil med minimalistisk design och passar bra i alla kök och badrum och som möbelknopp. Denna runda knoppen har en cylindrisk fot som gör den en enkel att montera på lådor och skåpdörrar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Floid är en knopp i vintage-stil med minimalistisk design och passar bra i alla kök och badrum och som möbelknopp. Denna runda knoppen har en cylindrisk fot som gör den en enkel att montera på lådor och skåpdörrar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Mässing, Matt Svart |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Floid |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
