Knopp Beslag Design Graf Big
fr.113 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Graf Big
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Graf Big är en knopp från Beslag Design som har en rå industriell känsla samtidigt som den är elegant och stilfull. Den lättrade ytan ger ett bra grepp både för kökets luckor och garderoberna i sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Graf Big är en knopp från Beslag Design som har en rå industriell känsla samtidigt som den är elegant och stilfull. Den lättrade ytan ger ett bra grepp både för kökets luckor och garderoberna i sovrummet.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Diameter | 38, 50 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 38, 50 mm |
| Serie | Graf |
| Produkttyp | Knopp |

