Knopp Beslag Design Helix
Rek. pris 129 kr
fr.81 kr
Se priset!
Välj variant

Helix
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är en knopp från Beslag Design med lättrad yta som ger ett industriellt utseende.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Svante WVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygga prisvärda knoppar i utmärkt kvalitet.
JaneVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg, smälter in i mitt nyordnade 40-tals kök! Knoppen är svår att greppa med fuktiga fingrar men vinner i längden!
+ Modern med vintage layout
- Svårgreppbar när hand/fingrar är våta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Matt Svart, Mässing, Mörk Brons, Rostfri Look |
| Längd | 20, 26 mm |
| Diameter | 20, 26 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 25, 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Helix, HELIX |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

