Knopp Beslag Design Luv
fr.111 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Luv
111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Luv ingår i en komplett kollektion som även inkluderar handtag och krokar. Kollektionen erbjuder flera olika färgalternativ för att passa olika miljöer och inredningsstilar. Denna mångsidiga kollektion är perfekt för både traditionella och moderna hem och projekt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Luv ingår i en komplett kollektion som även inkluderar handtag och krokar. Kollektionen erbjuder flera olika färgalternativ för att passa olika miljöer och inredningsstilar. Denna mångsidiga kollektion är perfekt för både traditionella och moderna hem och projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart Matt, Vit Matt |
| Längd | 51 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 17,5 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Serie | Luv |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black, Mattvit/Matte White, Rostfri Look/Stainless Steel L |
