Knopp Beslag Design Manor Round
Rek. pris 179 kr
fr.117 kr
Se priset!
Välj variant

Manor Round
117 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Manor Round är en rund knopp med ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Manor Round är en rund knopp med ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brons, Guld, Svart |
| Längd | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Manor |
| Produkttyp | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
