Knopp Beslag Design MoodPolerad Mässing, Ø: 30 mm, H: 50 mm
249 kr
209 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing
Diameter:
30 mm
Höjd:
50 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mood är en modern knopp som även kan användas som krok, tillverkad av massiv mässing. Levereras med M4-skruv.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mood är en modern knopp som även kan användas som krok, tillverkad av massiv mässing. Levereras med M4-skruv.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
OBS! Skruvstift ingår ej.
OBS! Skruvstift ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370015-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Mood |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316183700150 |
