Knopp Beslag Design Mushroom
Rek. pris 99 kr
fr.70 kr
Se priset!
Välj variant

Mushroom
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mushroom från Beslag Design är en rundad knopp i skandinavisk stil.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Obehandlad Björk, Obehandlad Ek |
| Diameter | 50, 65 mm |
| Material | Trä |
| Höjd | 50, 65 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Mushroom |
| Produkttyp | Knopp |

