Knopp Beslag Design Orbit 36Rostfri look
159 kr
129 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En vid fot bär en konformad knopp på sina axlar och skapar mjuka linjer till en byrå, en kökslucka eller ett badrumsskåp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En vid fot bär en konformad knopp på sina axlar och skapar mjuka linjer till en byrå, en kökslucka eller ett badrumsskåp.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352016-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 36 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Låsbar | Nej |
| Serie | Orbit |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180021012 |



