Knopp Beslag Design Portland
fr.102 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Portland
102 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Portland från Beslag Design är en stilren knopp med T-form och räfflad yta.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Svart |
| Längd | 60 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

