Knopp Beslag Design Portland
139 kr
111 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Portland från Beslag Design är en stilren knopp med T-form och räfflad yta.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308605-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 60 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180013406 |

